4.5
1 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
הרן שינוע מטענים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
פתרונות לוגיסטיים מקיפים ומתקדמים לחברות ולעסקים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות הרן

 
הרן שינוע מטענים ופתרונות אחסנה
 
הרן שינוע מטענים בע"מ פעילה מזה 25 שנה, כאשר היא החלה את דרכה כספק של חברת אגן כימיקלים, ועם הזמן התפתחה לכדי חברה שמספק שירותים לוגיסטיים מקיפים לחברות ולעסקים שונים. הרן הינה חברה משפחתית בבעלותו של עוזי חליפה, אשתו ובני משפחתו. החברה מתמחה בהובלה ובאחסנה של חומרים מסוגים שונים, כולל חומרים מסוכנים.

העסק מעניק מגוון פתרונות לוגיסטיים ללקוחות עסקיים, למוסדות, ליבואנים וליצואנים בכל חלקי הארץ. להרן יכולת ניהול של כאלפיים מק"טים שונים, גם כשמדובר באחסנה רגילה וגם באחסנת חומרים מסוכנים.
 

שירותי אחסנה ברמה גבוהה

 
המחסנים של הרן מצוידים במערכות כיבוי אש, המתאימות לשימוש בעת נוכחות של חומרים מסוכנים. בנוסף, המחסנים מחוברים למערכת אזעקה ולמצלמות וישנם גם שירותי שמירה 24/7. במהלך יום העבודה ישנה נוכחות של עובדי החברה, ובמהלך שעות הערב והלילה במקום נוכח שומר.
 

שירות ללקוח

 
כל לקוח מקבל חוזה גמיש והצעת מחיר שמתאימה לדרישות שלו. נציגי החברה דואגים לאתר ולהבין את צורכי הלקוח ואת היקפי תנועת הסחורה הדרושים לו. כל זאת במטרה להציע הצעת מחיר המותאמת לשירות והמשתלמת ללקוח.

מעבר לכל דבר אחר, לקוחות החברה הם חלק מהמשפחה המורחבת שלנו, ולכן הם זוכים ליחס חם ולשירות מקצועי ואיכותי. החברה מקפידה לתת מענה מיידי לכל צורכי הלקוח ולשמור על שיתוף פעולה פורה איתו, לרבות גילוי גמישות בהתאם לדרישות משתנות.

הצטרפו למשפחתנו המורחבת ותיהנו משירות ברמה אחרת!